Telif Hakkı © 2008, White Rose Ltd. Şti. Tüm Hakları Saklıdır. Yayınlanan İçerikler İzinsiz Kullanılamaz.
REFERANSLAR
İLETİŞİM
BARİYER SİSTEMLERİ
BAYİLERİMİZ
       DYNAMIC, serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünüm sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuş olup, mikro işlemci kontrol panel ile her türlü accsess kontrol sistemine uyumludur. Motoru iki taraftan kavrayan kol sistemi ile kolun mukavemeti iki kat arttırılmıştır ve balanslı yay sistemi ile manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr'dır. İkaz lambası ve anten hem daha iyi görüş için, hemde kırılmalara karşı 2 mt. yükseltilmiştir. Araç geçtikten sonra bariyer otomatik kapama sistemi ile zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

DYNAMIC SERİSİ

PARS LX SERİSİ
       WHITE ROSE tek kol çıkışlı ekonomik model olarak tasarlanmış PARS LX serisi bariyerler yuvarlatılmış dış hatlarla estetik görünümü sağlanmış ve komple alüminyum gövde ile çürüme ve paslanmaya karşı korunmuştur. Mikroişlemcili kontrol paneliyle her türlü access kontrol sistemine uyumlu hale getirilmiştir. Rüzgar direncine karşı aerodinamik alüminyum yuvarlak kol kullanılmıştır. Balanslı yay sistemiyle manuel kullanımlarda kol ağırlığı 100 gr. ?dır. Araç geçtikten sonra otomatik kapama sistemiyle zaman ayarlı olarak kapanmaktadır.

JUNIOR SERİSİ
       JUNIOR, 3 mm Çelik gövdeden oluşan WHITE ROSE nin en ekonomik modelidir. Hızlı açılma ve kapanma özelligiyle site, apartman, işyeri gibi vb. yerler için pratik kullanım saglar. Ayrodinamik yuvarlak kol yapısı sayesinde rüzgara daha iyi direnç gösterebilecek şekilde tasarlanmıştır. Duyarlı yapıya sahip kontrol paneli sayesinde olabilecek sıkışmaları algılayabilir örnegin kol üzerine birisi otursa start verildiginde kolu hafif yoklar ve stop eder. Aşagı inerken fotosele girilmeden kol bir cisme çarparsa durur ve geri açılır. Emniyet fotoseli sayesinde kol altında bir cisim varken kapanma yapmaz. Ayrıca motor ve redüktörün verimliliği için yavaş kalkış ve yavaş duruş fonksiyonu özelliğine sahiptir. Motorun çalışma sürekliliği %100'dür ve en yoğun yerlerde dahi problemsiz çözümdür.